Smetana Jan (Praha 1918 – 1998 Praha)
Přístav, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jan Smetana 1949, litografie s podtiskem/papír, 22 x 30,5 cm, lehce poškozené okraje listu (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |